Learn Before Flight

Tlo2
Tlo2

O nas

W świecie zmieniających się przepisów lotniczych naprawdę ciężko nadążyć. Co więcej, niektóre z nowych uregulowań prawnych nie są wystarczająco precyzyjne, co daje możliwość ich dowolnej interpretacji, a w konsekwencji może skutkować ich błędnym egzekwowaniem. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw.

Nasz Zespół specjalizuje się w zaawansowanych szkoleniach dla całości personelu lotniczego. Oprócz cyklicznych zajęć on-line z zakresu najbardziej istotnych, a czasami wręcz kontrowersyjnych tematów organizowanych w formie webinariów, prowadzimy zajęcia z frazeologii lotniczej oraz świadczymy usługi konsultingowe w zakresie związanym z działalnością lotniczą.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do fanów awiacji, tych co dopiero stawiają pierwsze kroki, jak również do tych bardziej doświadczonych – personelu naziemnego, pilotów oraz instruktorów. Współpracujemy również bezpośrednio z organizacjami lotniczymi.

Wierzymy, że tylko najwyższa jakość szkolenia prowadzonego przez profesjonalistów gwarantuje jego powodzenie. Nasz Zespół tworzą kontrolerzy ruchu lotniczego, piloci, lektorzy języka angielskiego oraz egzaminatorzy. Gwarantuje to nie tylko najwyższą jakość szkolenia, ale przede wszystkim ze względu na bogate doświadczenie praktyczne wykładowców – czyni je niezwykle wartościowym. 

Szczególną uwagę zwracamy na formę zajęć – nie chcemy by po pierwszych 15 minutach następowało swoiste „otępienie” wśród uczestników. Nasze zajęcia są treściwe, bez cytowania całych gór przepisów – innymi słowy stanowią doskonały koncentrat informacji. Czy Nam się to udaje? Najlepszym dowodem są opinie uczestników.

Opinia1
Opinia2
Opinia3
Opinia4
Opinia5
Opinia6
Opinia7
Opinia8
Opinia9
Opinia10
previous arrow
next arrow