Learn Before Flight

Tlo2
Tlo2

Frazeologia w lotach IFR

Frazeologia lotnicza w lotach IFR - czyli jak się dogadać po angielsku!

 ✔️Przygotowujesz się do egzaminów ATPL/CPL? Masz problem z frazeologią w j. angielskim? Nie wiesz jak przygotować się do egzaminu w zakresie biegłości językowej? A może rozpoczynasz swoją przygodę z IFR?
✔️Wychodząc temu naprzeciw, zapraszamy do organizowanych przez Nas warsztatów z frazeologii lotniczej w lotach IFR, które planujemy:
📆 23.04.2022
⏰ start godz. 09.00 LMT
✔️ Tematyka i zakres szkolenia pokrywa się z programem z sylabusem szkolenia ATPL. Mając na uwadze doświadczenia z zajęć z frazeologii VFR, szkolenie uzupełniliśmy o zajęcia praktyczne (sesja interakcyjna pilot – kontroler🎧🎤), a każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje kompetencje w ramach egzaminu próbnego👍👍👍. Podobnie jak poprzednio, Bartosz Orłowski (kontroler ruchu lotniczego na warszawskim Okęciu, pilot SEPL, egzaminator KSEJ) wskaże również jak właściwie przygotować się do egzaminu w zakresie biegłości językowej ICAO.
✔️Tematyka przedstawia się następująco: Ogólne procedury telekomunikacyjne. Zasady ogólne. Standardowe frazy i wyrażenia. Frazeologia w języku polskim i angielskim: zezwolenie na lot, uruchamianie/wypychanie, kołowanie, odlot, łączność z APP, lot po trasie, podejście do lądowania, lądowanie, sytuacje anormalne i awaryjne. Przydatne frazy i wyrażenia. Praktyczne porady. Zajęcia praktyczne (sesja interakcyjna pilot – kontroler). Egzamin – jak się przygotować? Egzamin próbny dla chętnych.
✔️Na koniec, wszyscy z uczestników dostaną komplet materiałów szkoleniowych!!!
Do usłyszenia …✈️✈️✈️

                                                          ZAPRASZAMY!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *