Learn Before Flight

Tlo2
Tlo2

#LBF G2

#LBF G2 - Polska przestrzeń powietrzna

Wielki szacunek – nigdy nie podejrzewałem, że tak skomplikowany temat jak przestrzeń powietrzna, można przedstawić w tak przystępny i zrozumiały sposób” – Damian K. po wrześniowym #LBFG2

Na Waszą prośbę postanowiliśmy przeprowadzić reedycję niektórych zajęć – już w najbliższą niedzielę (09.01) o godz. 19.00, Bartosz Orłowski – w swoim „stylu” wskaże uczestnikom, jak łatwo odnaleźć się w tym skomplikowanym krajobrazie przestrzeni powietrznej.

Comments (5)

 1. Michał I.

  Odpowiedz

  Dzięki za świetne interaktywne szkolenie. Jestem na początku tej drogi w kierunku PPL(A), ale właśnie takich konkretów sprawnie zaprezentowanych mi brakowało. Do zobaczenia na kolejnych webinarach.

 2. jacek łapiński

  Odpowiedz

  Mega pomocny wykład – najbardziej doceniam „smaczki” i rady o których nikt inny ci nie powie 😉

  Pozdrowienia i napewno do usłyszenia na kolejnych szkoleniach

 3. Mariusz

  Odpowiedz

  Bardzo sobie cenię wysoki poziom wiedzy merytorycznej Bartka i ciekawy sposób przekazania informacji. Polecam każdemu zarówno w celu pozyskania nowej wiedzy jak i przypomnienia sobie pewnych informacji. Dobrą sprawą jest również możliwość zadawania pytań w trakcie webinarium, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
  POLECAM!

 4. Tomasz

  Odpowiedz

  Super wykład!! Można sobie część informacji przypomnieć oraz dowiedzieć się czegoś nowego. Bardzo dobrze spędzony niedzielny wieczór.

 5. Paweł Juszczak

  Odpowiedz

  Jak zwykle rzeczowo i zrozumiale. Chętnie uczestniczę i wracam na te same wykłady ponownie . Super inicjatywa . Imponująca wiedza Bartka i umiejętność przekazu daje bardzo dobry efekt. Nie zwalniajcie !!!!!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *